Neden Anaokulu Mobil Uygulama Kullanılmalı?

Hepimiz biliyoruz ki dijital çağa mahkumuz. Kimimiz iyi yönlerine, mahkûm kimimiz kötü yönlerine mahkûm. Gücü elimize alırsak hayatımızı kolaylaştıran dijital eşyalar gücü kaybettiğimizde içine hapsediyor. Bu dijital çağda bizde gücün elinizde olduğuna inanarak size efsane bir Anaokulu Mobil Uygulaması sunuyoruz. Okulunuzun tüm işlerini daha pratik yapıp çevreci bir okul olup okulunuza prestij ve kurumsallık katıyorsunuz. Velilerimiz her zaman Çocuğunu Yanında hissediyor, kilometrelere rağmen.

Anaokulu Mobil Uygulaması İçeriği Nedir?

Size sunduğumuz Anaokulu Mobil Uygulaması okulunuz muhasebesinden tutun veliler ile anında iletişime kadar imkan sunarken bunu fotoğraf, video ve emoji ile eğlenceli bir şekilde karşınıza getiriyor. Çocuğun yemek, ilaç, duygu durumunu veliler anında görürken öğretmenler bunları hazır not sistemimiz sayesinde çok pratik şekilde velilere ulaştırabiliyor. Üstelik sistemimiz tamamen gizlilik üzerine kurulu. İsteğe göre kişisel şifreler, öğretmen veli arası mesajlaşmada tarih, saat gözükür iken görüldü görülmedi özelliği kapalı. İsterse öğretmenin yaptığı tüm paylaşımlar kurucu onayından geçer. Her veli sadece kendi çocuğunu görür. Öğretmenler istediği veliye istediği bilgiyi anında iletebilir. Servis takip, öğretmene branş ders atama, öğrencilere ödev verme, yoklama, Word, Excel uyumlu yemek listesi ve daha nice özellikler ile çocukla velinin arası sadece bir tık uzakta oluyor.

Anaokulu Mobil Uygulaması Ne İşe Yarar?

Anaokulu Mobil Uygulaması veli iletişim defterini ortadan kaldırarak veli iletişim defterinin sunduğu imkanları çok daha pratik ve ucuz yollu size sunar. Veli ile dijital ortamda çok daha hızlı ve daha çok seçenek ile iletişime geçme imkanını sunmakla birlikte çocuğun o anki durumunu, videosunu, fotoğrafını, yediği yemeği iletir. Sizi kağıt masraflarından kurtarmakla birlikte daha az masrafla daha çok şey yapma fırsatı verir. Okulun muhasebesini aylık gelirini, potansiyel müşterisini not alır ve bunları Çocuğum Yanımda şirketinin veya başka biri kesinlikle ulaşamaz, ulaşması suç sayılır.

Çocuğum Yanımda şirketi müşteri memnuniyetini ön planda tutarak girdiği her okulu güzelleştirmeye her gün ailemize yeni bir okul katmaya devam ediyor.

Türkiye’nin Lider Anaokulu Mobil Uygulaması Çocuğum Yanımda yakında her okulda.

EFEKAN AMAÇLI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir