Çocuğum Yanımda Anaokulu mobil Uygulaması mı yoksa Veli Defteri mi? İşte 3 farklı başlık.

anaokulu mobil uygulaması

Bildiğiniz üzere Anaokuluna çocuklarını emanet eden veliler bir hayli duygusal oluyor ve çocukları gün içerisinde ne yedi, neyi yemedi, ne öğrendi, hangi aktivitelere katıldı..vs gibi herşeyi öğrenmek istiyor.

Çocuğum Yanımda Anaokulu mobil Uygulaması mı yoksa Veli Defteri mi? İşte 3 farklı başlık. 1
anaokulu mobil uygulaması çocuğum yanımda

anaokulu mobil uygulaması

Çocuğum Yanımda Sayesinde Veliler çocuklarının gün içerisinde yaptıklarını sadece yazılar ile değil, öğretmenler tarafından paylaşılan fotograflar ve videolar vasıtası ile de görmektede, bu da velileri ekstra mutlu etmekte, çünkü anaokullarında geçmişten beri kullanılan ve hala bir çok anaokulunun kullanmakda olduğu veli defteri sisteminde öğrencinin fotograf ve videosunu veli ile paylaşmak mümkün değil.

anaokulu mobil uygulaması

Aynı zamanda Çocuğum Yanımda uygulaması ile veliler paylaşılan fotoğraf ve videoları telefonlarına da kaydedebilmekteler, bu da onlara internetleri yokken bile çocuklarının foto ve videolarını görüntüleyebilmelerine olanak sağlamakda. Hem veliler çok mutlu bu durumdan hemde anaokulları, çünkü veli defterinin ortaya çıkarmış olduğu matbaa masrafı ve kağıt israfı kaçınılmaz olarak ortada.

Çocuğum Yanımda Anaokulu mobil Uygulaması mı yoksa Veli Defteri mi? İşte 3 farklı başlık. 2
anaokulu mobil uygulaması

Çocuğum Yanımda uygulaması ile aynı zamanda öğretmenlerde çok mutlu çünkü her öğrenci için teker teker veli defterini doldurmak zorunda kalmadan tek tuşla isterse bütün öğrencileri isterlerse sadece seçtikleri öğrencileri tıklayıp, seçilenlere göre paylaşım yapabilmekteler. https://www.cocugumyanimda.com/ozellikler-2 Aynı zamanda hazır taslaklar özelliği sayesinde manuel olarak içerik yazmakla bile uğraşmadan tek tıkla çocukların tüm gününü velileri ile paylaşabilirler.

Çocuğum Yanımda Anaokulu mobil Uygulaması mı yoksa Veli Defteri mi? İşte 3 farklı başlık. 3

www.rehberliksitesi.com dan çocuğunuzla olan ilişkiniz hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Çocuğum Yanımda uygulaması mı veli defteri mi? Siz hala bu soru ile mi meşgul sünüz? 🙂

Çocuğum Yanımda Anaokulu mobil Uygulaması mı yoksa Veli Defteri mi? İşte 3 farklı başlık.” te bir düşünce

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir