Anaokulu Veli Bilgilendirme Sistemi nedir? İşte 3 başlık

Anaokulu veli bilgilendirme sistemi, geçtiğimiz yıllarda kullanılmış olan ve aslında günümüzde hala bazı anaokullarınca kullılmakda olan eski model veli iletişim defterinin yerine anaokullarının kullandığı ve mobil uygulama formunda olan bir iletişim yoludur.

Anaokulu Veli Bilgilendirme Sistemi

Anaokulu mobil uygulama ve uygulaması olarak da adlandırılan bu veli iletişim sistemini kullanarak, anaokulları kağıt israfını ve masrafını azaltmak için hem çaba göstermek de hem dedaha çevreci bir okul olmanın mutluluğunu yaşamaktalar.

Anaokulu Veli Bilgilendirme Sistemi

Anaokulu mobil uygulaması çocuğum yanımda ile paylaşım yapmak istediğiniz şeyler sınırsız, çünkü ekibimiz okulunuzun ihtiyaçlarını dinleyip ona göre modüller oluşturmakda ve okulunuza sunmaktadır.

Tıpkı uygulamamızın amerikadaki versiyonu gibi, detaylı bilgiyi bu linkten edinebilirsiniz: www.mybrightwheel.com

Örneğin siz okulunuzda gelişim raporu veya uyku modüllerini kullanırken başka bir okul bu modülleri kullanmak istemeyebilir. Bu noktada, çocuğum yanımda ekibi, istediğiniz anaokulu mobil uygulaması modüllerini okulunuza göre modifiye etmekde ve size kullanım imkanını bu şekilde sunmakda.

Daha detaylı bilgi için: www.cocugumyanimda.com

Bir sonraki yazımızda görüşmek üzere 🙂

Çocuğum Yanımda – Anaokulu Mobil Uygulama Ekibi

 1. Ayşegül diyor ki:

  Anaokulunda öğretmenim ve birçok velim olduğu için onları kısa yöntemle bilgilendiriyorum böyle bir uygulama yaptığınız için teşekkür ederim.

  • slymn diyor ki:

   Çok teşekkürler Ayşe hanım, amacımıza ulaşmış olmanın mutluluğunu sayenizde yaşıyoruz 🙂 çocuğum yanımda anaokulu mobil uygulama ekibi olarak saygılarımız ve sevgilerimizle!

 2. Suzan diyor ki:

  Süper bir çalışma olmuş annelerin çocuklarını takip edebilecekleri ve not alabilecekleri bir sistem çok beğendim. Tavsiye Ederim.

  • slymn diyor ki:

   Çok teşekkürler değerli yorumunuzdan ötürü suzan hanım, çocuğum yanımda anaokulu mobil uygulama olarak elimizden geleni yapıyoruz siz değerli anaokullarına yardımcı olmak adına 🙂

  • slymn diyor ki:

   çocucğum yanımda anaokulu veli bilgilendirme sistemini kullandığınız için teşekkür ederiz. Anaokulu mobil uygulama çocuğum yanımda ekibi daima yanınızda.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir