Anaokulu Uygulaması ve Pandemi Süreci

Anaokulu Uygulaması ve Pandemi Süreci 1
Anaokulu Uygulaması

1/2Pandemi Süreci
Pandemi Sürecinin Anaokulu ve Kreşlere Etkisi Ne oldu?


Korona, bilimsel adıyla (Covid-19) sadece  Türkiye’yi değil Tüm Dünya’yı derinden etkiledi Dünya’ ülkelerinin gelişmiş ülkelerin ekonomisi bile sarsılmış durumda. Anaokulu ve Kreşler önünü göremez iken veliler çocuklarını okula göndermekten çekiniyor kimi çalışan veliler ise mecbur göndermek zorunda kalıyor. Okullarda her gün ateş ölçümü, dezenfekte yapılıyor ve çocuklar sık sık elleri yıkanıyor. İçeriye veli dahil hiç kimse kabul edilmiyor istisnai durumlarda dezenfekte ve ateş ölçümü yapılıp içeriye çalışan ve öğrenci hariç birileri alınabiliyor. Anaokulu Takip Programımız velilerin çocuklarını her an takip etmesini sağlayarak endişelerini hafifletiyor.
Pandemi Sürecinde Anaokulu Öğrenci Takip Programı Kullanılmalı mı?  


TAM ZAMANI bunu diyeceğimi düşünmüşsünüzdür çünkü bende bir satıcıyım ve uygulamamı satmak isterim ama ben uygulamayı satıp bir daha müşterimi aramazsam size yalan söylersem Türkiye’nin  Lider Anaokulu Mobil Uygulaması olsanız bile batarsınız Çoğu okul Anaokulu Öğrenci Takip Programını sadece Korona  yüzünden satın alırken bazı okullar bu yüzden istemiyor. Anaokulu Öğrenci Takip Programını duyan veliler okullara bunu bildirirken  bazı okullar kendi öğrencilerini düşünüp uygulamayı satın alıyorlar. Çocuğum Yanımda anında fotoğraf, video, yemek durumu , ateş durumu ,dezenfektan , uyku ve medikal seçenekleri  ile kendini çok çekici kılıyor. Okulların paraya ihtiyacı  olduğu için bazı okullar istemiyor ama bazı okullar parayı velilerinden istiyor ki bunu yapan çok okul var ve mantıklı. Çünkü veliler zaten Anaokulu Öğrenci Takip Programlarını  araştırdıklarında senelik  30-40 TL’yi çocuklarından esirgemiyor.Hatta bazı okullar web sitelerine veya okul duvarına ‘Bu Okulda Çocuğum Yanımda Uygulaması Kullanılmaktadır’ yazarak okulunu çekici kılıp velilerde merak duygusu oluşturup okuluna kayıt bile çekebiliyor.


Pandemi Sürecinde Çocuğum Yanımda’nın Anaokulu ve Kreşlere Yardımı  
Pandemi Sürecinde bazı okullar, önünü göremediğini söylüyor ve bir Anaokulu Öğrenci Takip Programı  istemiyor. Ama şunu unutmayın Çocuğum Yanımda sadece bir Anaokulu Mobil Uygulaması değil , ailenizden biri ve sizleri düşünüyor. Sizler için dezenfektan, virüs koruma kategorileri eklerken aynı zamanda hazır not sistemi ile  bunları teker teker yazmaktan kurtarıyor. Hazır not sistemine  ‘Dezenfekte edildi’ yazdığınız takdirde  yazı hiç silinmiyor ve bir tıkla her çocuğun kontrolünü sağlayabiliyorsunuz. Veliye anında bildirim ile Çocuğunu


2/2Yanında hissettiriyor. Üstelik fiyatlandırma konusunda da çok fazla yardımcı oluyor. Biz kendimize güveniyoruz sizde bize güvenin çocuklarınız  her zaman yanınızda olsun. Üstelik  Uygulama parasını istemek yerine Uygulamamızdan memnun kaldınız mı? Verdiğiniz paranın hakkını karşılıyor muyuz?  Eksiklerimiz neler? Yardımcı olabileceğimiz bir konu var mı?  Sorularını cevaplandırdıktan sonra fiyat talep ediyor. Şirketin temellerine dayanan: güven, sürekli iletişim ve müşteri memnuniyeti uygulamayı satın alana bedava. E sonuçta sizde ailedensiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir