Anaokulu Mobil Uygulaması Nedir? İşte size 3 örnek!

Anaokulu Mobil Uygulaması Nedir? Bu sorunun yanıtını almak için kesinlikle, önce veli iletişim defteri nedir ve anaokulları neden veli iletişim defteri kullanmaktalar sorusuna cevap vermemiz lazım.

Anaokulu Mobil Uygulaması Nedir?
ABC ANAOKULU


Anaokulu mobil uygulaması nedir? Veli iletişim defteri kullanmakdaki en büyük amaç, çocuklarını bütün gün boyunca anaokuluna emanet eden velilerin, gün içerisinde çocuklarının yaptıklarından haberdar olmasını sağlamakdır. Çocuğum ne yedi, ne öğrendi, hangi aktivitelere katıldı, ilacını aldı mı, uykusunu uyudu mu.. gibi sorulara cevap alan veliler çocuğu yanında olmasa bile kendisini daha rahat hissettmekte.

Anaokulu Mobil Uygulaması Nedir?

Fakat Veli defterinin getirmiş olduğu bazı olumsuz durumlar ve dezanavtajlardan dolayı, günümüzde çoğu anaokulu artık anaokulu mobil uygulama çocuğum yanımda sistemini kullanmaya başlamıştır. Çünkü bu sayede hem matbaa ve ofis masraflarını en aza indirgemiş oluyorlar, hem de daha çevreci bir anaokulu olarak hizmetlerine devam etmiş oluyorlar.

daha fazla bilgi için: www.cocugumyanimda.com

dış kaynak:
http://www.rehberliksitesi.com/kategori/cocugum-ve-ben

Anaokulu Mobil Uygulaması Nedir?

Bu uygulama sayesinde anaokulları veliler tam olarak neler paylaşabiliyor, buyrun beraber bir göz atalım:

Duyurular, veli bültenleri, yemek listesi, yemek durumu, medikal durum, uyku durumu, mesajlaşmalar, aidat bilgisi, aktivite durumları, gezi onay yazıları, fotograflar ve videolar gibi onlarca şeyi veliler ile tek tıkla paylaşmak artık mümkün.

Yoksa siz hala anaokulu mobil uygulama çocuğum yanımda’yı kullanmıyor musunuz? 🙂

Anaokulu Mobil Uygulaması Çocuğum Yanımda Ekibi

  • slymn diyor ki:

   Teşekkürler Soner bey, çocuğum yanımda anaokulu veli bilgilendirme sistemini kullanan 100 kullanıcı okulumuzdan biri olduğunuz için bizde mutluyuz 🙂

  • slymn diyor ki:

   Çok teşekkürler sinan bey, çocuğum yanımda anaokulu mobil uygulaması olarak en kaliteli hizmeti vermek için elimizden geleni yapıyoruz daima 🙂

 1. Şuküfe diyor ki:

  Anaokulu Mobil uygulamasanını hiç böyle güzel birşey olacağını tahmin etmezdim. Çünkü öğretmenin tavsiyesi ile aldık memnun kaldık.

  • slymn diyor ki:

   Teşekkürler Şukufe hanım, kullanıcılarımızın mutlu olduğunu görmek bizi de mutlu ediyor 🙂 çocuğum yanımda anaokulu veli bilgilendirme sistemi daima yanınızda.

  • slymn diyor ki:

   Anaokulu mobil uygulaması çocuğum yanımda türkiyenin en gelişmiş anaokulu veli bilgilendirme sistemidir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir