Anaokulu Mobil Uygulaması Nasıl Çalışır? İşte size 5 adım!

Anaokulu mobil uygulaması nasıl çalışır?

Çocuğum Yanımda veli bilgilendirme sistemini kullanan anaokulları bu sorunun yanıtını almak için teknik destek ekibimizle görüşmekteler ve cevap ise gayet kolay.

anaokulu mobil uygulaması nasıl çalışır
Çocuğum Yanımda Anaokulu Mobil Uygulaması

Öncelikle sizlere vermiş olduğumuz kullanıcı adı ve şifre ile, bulut tabanlı olan webpanel’inize giriş yapmanız gerekmektedir. Webpanel’in bulut tabanlı olması ne demektir? Bulut sistemi, webpanelinize istediğiniz her yerden ulaşabileceğiniz anlamını taşımaktadır. Tıpkı facebook, instangram, youtube gibi sosyal medya kanallarına ulaştığınız gibi.

Peki webpanele girdikten sonra Anaokulu mobil uygulaması nasıl çalışır?

Öncelikle sisteme sınıflarınızı eklemeniz gerekmektedir, sınıfları ekledikten sonra öğretmenlerinizi, sonra velilerinizi en son ise öğrencileri eklemeniz gerekmektedir. Bu işlemi isterseniz sekreterlerimiz sizin adınıza yapmaktadır fakat biz sistemi iyice öğrenebilmeniz için sizin yapmanızı tavsiye etmekteyiz. Zira bunu senede sadece bir kere yapacaksınız.

anaokulu mobil uygulaması nasıl çalışır
anaokulu mobil uygulaması
çouğum yanımda

Dilerseniz webpanelden öğrencilerin fotograflarınıda sisteme siz ekleyebilir ve silebilirsiniz.

Yada bu işlemi velileriniz çocuğum yanımda anaokulu mobil uygulaması üzerinden kendileri de yapabilirler.

Bu işlemi yaptıktan sonra öğretmenleriniz sadece bir kaç tuş ile fotograflar, videolar, medikal durum, uyku durumu, özel durum, mesajlaşmalar, aktivite durumu gibi herşeyi veliler ile istedikleri zaman paylaşabilirler ve sizde paylaşılanları panelinizden takip edebilirsiniz.

Çocuğum yanımda anaokulu ve kreş mobil uygulamasını, daha iyi anlayabilmeniz adına destek ekibimiz sizinle iletişim kurarak gerekli yönlendirmeleri yapmaktadırlar.

Anaokulu mobil uygulama ile ilgili daha detaylı bilgiyi sitemizin anasayfasından alabilirsiniz: www.cocugumyanimda.com

Çocuğum Yanımda Anaokulu Veli bilgilendirme sistemini kullanan veliler de öğretmenler de okullar da çok mutlu 🙂

bu websiteden de okul öncesi eğitim ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz:
https://www.mentalup.net/blog/okul-oncesi-egitimi

  • slymn diyor ki:

   Evet Arzu hanım, android ve Ios açısından çok kolay bir şekilde öğrenilmek üzere tasarlandı çocuğum yanımda anaokulu mobil uygulama. Dijital anaokulu veli bilgilendirme sistemini kullandığınız için çok teşekkür ederiz 🙂

 1. Melis diyor ki:

  Böyle bir uygulama olması hem öğretmenlerin işine çok yaradı hemde velilerin öğretmenler tek tuşla velileri bilgilendiriyorlar. Elinize sağlık

 2. Ozan diyor ki:

  Profesyonel şekilde yapılmış bir uygulama anaokuluna giden çocuklar için mükemmel bir seçim hem öğretmenlerin hem velilerin işini kolaylaştırdı.

  • slymn diyor ki:

   Anaokulu mobil uygulama çocuğum yanımda en gelişmiş kodlama sistemiyle yazılmış olan en iyi anaokulu veli bilgilendirme hizmetidir 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir