Anaokulu Mobil Uygulama Çocuğum Yanımda Sizlerle

Anaokulu Mobil Uygulama nedir ve neden tercih ediliyor?

Merhabalar değerli çocuğum yanımda anaokulu mobil uygulaması kullanıcıları, bu yazımızda sizlerle çocuğum yanımda nedir ve neden kullanılmaktadır bunu anlatacağız.

anaokulu mobil uygulama
Anaokulu Veli Bilgilendirme Sistemi

Tıpkı instangram, facebook, youtube gibi sosyal medya kanallarının seçilmesindeki amaç ne ise, çocuğum yanımda uygulamasını kullanımındaki amaç da tam olarak aynı desek yalnış olmaz, iletişim!

Okul – Veli – Öğretmen arasındaki iletişimin en kolay ve modern halini sunan çocuğum yanımda veli bilgilendirme sistemi ile, veliler herzaman çocuklarının anaokullarındaki durumlarından anlık haberdar olurken, öğretmenler zaman kazandığı için, okullar ise maddi tasarruf yaptığı için gayet mutlular.

Anaokulu Mobil Uygulama en çok hangi okullar tarafından tercih ediliyor?

Tabiki de veli defteri yerine çocuğum yanımda ile veli ile iletişim kurmayı en çok tercih eden anaokulları açık görüşlü, değişime ve gelişime vizyoner bir göz ile bakabilenler oluyor.

anaokulu veli bilgilendirme

Sosyal medyan’ın bir çok faydaları olmasına rağmen, bir takım zararları da olduğu bir gerçek. Öncelikli olarak milli eğitim bakanlığı tarafından çocukların yüzlerinin sosyal medyada açığa vurulması yasaklandıktan sonra, çocuğum yanımda uygulamasına daha bir ihtiyaç duyuldu.

Sitemizin ana sayfasından daha detaylı bilgi okuyabilirsiniz: anaokulu mobil uygulama www.cocugumyanimda.com

Yinede işin içinde sosyal medya olsa da olmasa da tüm anaokullarının dijital sisteme geçmesinden yanayız, bunun en büyük sebebi ise, kağıt israfına ve ağaçların kesilmemesine bir nebze de olsa katkıda bulunmak.

Anaokulu mobil uygulama kullanmayan okullar ne yapıyor?

Malesef ki veli defteri kullanmaya devam ediyor. Peki veli defterinin dezavantajları neler?

İlk olarak ciddi bir matbaa masrafına yol açmakta. İkinci olarak ise öğretmen her öğrenci için teker teker defter doldurmakla uğraşmakda, bu hem ciddi bir zaman kaybı hemde çok keyifli olmadığı ortada.

anaokulu mobil uygulama nasıl çalışır

Yazımızla ilgili daha detaylı bilgi almak isterseniz şu websiteyi ziyaret edebilirsiniz:
http://blog.milliyet.com.tr/pedagog-esit-degildir-cocuk-psikologu/Blog/?BlogNo=582464

Bir sonraki yazımızda görüşmek üzere 🙂

Çocuğum Yanımda – Anaokulu Mobil Uygulama Ekibi

  1. Ecrin diyor ki:

    Çocuğum yanımda firmasının sağladığı bu uygulama çok başarılı kullanımı oldukça kulay biz kullanıyoruz ve tüm veliler memnun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir