Anaokulu Mobil Uygulama ne zaman kullanılır? İşte 3 Ana Kural!

Anaokulu Mobil Uygulama ne zaman kullanılır?

Anaokulu mobil uygulama ne zaman kullanılır sorusuna verilecek en güzel cevap: bir an önce olacaktır. Çünkü sizlerin de bildiği üzere anaokullarında dijital veli bilgilendirme sistemi veya anaokulu otomasyon sistemi kullanmayan okullar hem ofis ve kağıt masraflarına ciddi oranda bir para ödüyorlar hem de velilerle olan iletişim de öğretmenler daha da zaman kaybediyorlar.

Anaokulu Mobil Uygulama ne zaman kullanılır?
Mutlu Öğretmenler, Mutlu Çocuklar

Anaokulu Mobil Uygulama ne zaman kullanılır?

Çocuğum Yanımda anaokulu mobil uygulamasını genelde okullar kendi programlarına göre ayarlamakdalar. Örneğin çoğu okul gün içerisinde fotograf çekimi yapıp velilere anlık olarak göndermeyi tercih ederken, bazı okullar çekilen fotografları okul saatinden sonra 17:00 ile 19:00 arasında göndermeyi tercih etmekteler.

Tabi bu durum paylaşımın yapıldığı metriğe göre de değişiklik göstermektedir. Örneğin, duyuru paylaşmanın belirli bir zamanı yokken, Yemek listesi veya veli bültenini okullar genelde toplu halde ay başında paylaşmaktalar.

Anaokulu Mobil Uygulama ne zaman kullanılır?
“Eğitimin olduğu yerde medeniyet vardır”
Mustafa Kemal Atatürk

Anaokulu Mobil Uygulama ne zaman kullanılır?

Sonuç ne olursa olsun burda önemli olan, paylaşılan içeriğin velilere hemen bildirim olarak gitmesi, ve çoğu paylaşımda okullar gönderiyi hangi veli gördü hangi veli görmedi, webpanellerinden görebilmekteler. Bu da onlara daha fazla bir kontrol duygusu vermekte.

Çocuğum yanımda anaokulu mobil uygulaması anaokullarının bu açıdan en sevdiği kreş veli bilgilendirme sistemidir desek doğru olur.

Bununla ilgili daha fazla bilgiyi sitemizin ana sayfasından alabilirsiniz:

www.cocugumyanimda.com

eğer dış kaynaklardan da bununla ilgili arama yapmak isterseniz, google play store’dan anaokulu mobil uygulaması çocuğum yanımdayı indirebilirsiniz, işte size link:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.cocugumyanimda2&hl=tr

Bir sonraki yazımızda görüşmek üzere 🙂

 1. Hasan diyor ki:

  Bu değerli bilgileriniz için çok teşekkür ederiz yararlı bir uygulama olmuş velilerin kolaylıkla takip edebilecekleri bir sistem biz beğendik

  • slymn diyor ki:

   Çok teşekkürler Hasan bey değerli görüşlerinizden dolayı. Anaokulu veli bilgilendirme sistemi çocuğum yanımda ekibi olarak her türlü sorularınızda yanınızdayız.

  • slymn diyor ki:

   Teşekkürler Burak bey, sizlere layık olmak için çocuğum yanımda anaokulu veli bilgilendirme sisremini geliştirmeye devam ediyoruz 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir