Anaokulu Mobil Uygulama mı? İşte size 5 haber!

Anaokulu mobil uygulama mı? O da ne? Dediği doğrudur bazı okulların. Enteresan bir şekilde bazen irtibat kurduğumuz anaokullarının anaokulu mobil uygulama diye birşeyden hala haberdar olmadıklarını görüyoruz.

Anaokulu Mobil Uygulama mı?

Gelen sorular aynen bu şekilde. Dijital bir veli bilgilendirme sistemi olan çocuğum yanımda anaokulu mobil uygulama sayesinde, okulunuzdan bütün haberleri velileriniz ile saniyeler içerisinde paylaşmanız mümkün olmakda.

En çok kullanılan özelliklerin başında duyurular, fotograf paylaşımı, veli bültenleri, yemek listesi ve aktivite paylaşımı gelmekte. Bunların yanı sıra anaokulları aidat, uyku durumu, medikal durum, yoklama ve mesajlaşma gibi diğer özellikleri de oldukça kullanmaktalar.

daha detaylı bilgi ana sayfamızda mevcut: www.cocugumyanimda.com

Anaokulu Mobil Uygulama mı

Anaokulu Mobil Uygulama mı?

Peki hala bu soruyu soran anaokulları neden bunu sormaktalar? Aslında cevap oldukça basit, çünkü günümüzde bile hala veli iletişimde dijital veli bilgilendirme sistemi yerine veli defteri kullanan anaokulları mevcut. Bununla ilgili araştırmayı www.google.com’a anaokulları yada anaokulu mobil uygulama diye arama yaparak ulaşabilirsiniz.

Anaokulu Mobil Uygulama mı

Aslında o anaokullarıda Dijital Veli Bilgilendirme Sistemi çocuğum yanında’nın faydalarının farkındalar fakat malesef insan olarak alışkankanlıklarımızdan ve geçmişten beri süre gelen bildiğimiz ve hergün uyguladığımız şeylerden vazgeçmek biraz zor gelse de, çocuğum yanımda anaokulu mobil uygulamasını kullanan anaokulları oldukça memnunlar.

Lütfen anasayfamızdan kullanıcı okullarımız vermiş olduğu röportajları izleyiniz!

İyi günler dileriz,

Çocuğum Yanımda Anaokulu Mobil Uygulama Ekibi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir