Çocuğunuz Yanınızda mı? Anaokulu Mobil Uygulama ile herzaman! İşte 3 Kural

anaokulu mobil uygulama ile herzaman cep telefonunuzda çocuğunuzun durumunu kontrol edebileceğinizi biliyor muydunuz? sürekli yanımızda taşıdığımız en yaygın cihaz mobil uygulamarı, peki bunu neden yararlı şeyler için kullanmayalım?

anaokulu mobil uygulama ile herzaman!

Bir çok anne ve baba, gittikçe artan çocuk istirmarı şikayetleri nedeniyle çocuklarını bir yere içleri rahat bir şekilde emanet edemiyorlar. Anaokullarına bile bıraktıklarında akılları sürekli onlarda çünkü gün içerisinde neler yaptıklarını bilmiyorlar.

Ama artık bu duruma anaokulu ve kreş mobil uygulaması ve dijital veli bilgilendirme sistemi olan çocuğum yanımda ile bir son veriyoruz.

Çocuğunuz Yanınızda mı? Anaokulu Mobil Uygulama ile herzaman! İşte 3 Kural 1

Mutlu Veliler


anaokulu mobil uygulama ile herzaman çocuğunuz yanınızda!

Anaokulu mobil uygulama ile herzaman ve her dakika her saniye yanınızdaymış gibi hissetmeniz nasıl olurdu? İster iş yerinde olun, ister iş seyahatinde veya evde. Okulunuzun yapacağı bütün paylaşımları çocuğum yanımda anaokulu uygulaması ile görmeniz artık çok kolay.

Bununla ilgili daha fazla yazıyı buradan okuyabilirsiniz www.cocugumyanimda.com/blog

Çocuğunuz Yanınızda mı? Anaokulu Mobil Uygulama ile herzaman! İşte 3 Kural 2
anaokulu mobil uygulama ile herzaman çocuğunuz yanınızda!


Son teknoloji ile kodlanmış olan  bu mobil uygulamamızdaki amacımız siz annelere güven duygusunu verirken, değerli okullarımızı da kağıt israfından ve masrafından  kurtarmak. 50den fazla mutlu okulumuz, 4000den fazla sevgi dolu velimiz, 350den fazla işi kolaymış öğretmenimiz ve Tüm türkiye’de 9 farklı ilde kullanıcılarımız olduğu için çok mutluyuz. Sizlerle daha iyi yerlere gelmek ümidiyle.

Daha fazla bilgi almak için; bu linki tıklayın
https://www.mavikadin.com/anne-cocuk

Çocuğum Yanımda – anaokulu mobil uygulama ekibi

  • slymn diyor ki:

   Değerli yorumunuz için teşekkürler Aliye hanım, anaokulu veli bilgilendirme sistemi olan çocuğum yanımda türkiyedeki en kaliteli anaokulu mobil uygulama’dır.

 1. Sinan diyor ki:

  Anaokulu mobil uygulaması sayesinde oğlumun günlük okulda neler yaptığını takip ediyorum. Böyle bir uygulama yaptığınız için teşekkür ederim.

  • slymn diyor ki:

   Güzel yorumunuz için biz teşekkür ederiz sinan bey. Anaokulu mobil uygulaması çocuğum yanımda ekibi olarak her sorunuzu yanıtlamak için yanınızdayız daima 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir