Anaokulu Mobil Uygulama Çocuğum Yanımda. İşte paylaşabileceğiniz 10 özellik!

Anaokulu Mobil Uygulama Çocuğum Yanımda ile neler yapabileceklerinizi biliyor muydunuz? Bu yazımızda sizlerle anaokulları ve kreşler için tasarlanmış olan anaokulu veli bilgilendirme sistemi çocuğum yanımda ile neler yapabileceğinizi paylaşacağız.

Anaokulu Mobil Uygulama Çocuğum Yanımda

İlk olarak anaokulu mobil uygulaması nedir sorusunu yanıtlayarak başlayalım. Kreş ve anaokullarına çocuklarını emanet eden anne ve babaların gün içerisinde çocuklarının ne yaptıklarını, ne yediklerini okuldan haberler, duyurular, fotograf ve videolarla beraber anlık ve sesli olarak telefonlarına gelen bildirimlere anaokulu veli bilgilendirme sistemi denilebilir.

İşte size örnek bir galeri sayfası:

Anaokulu Mobil Uygulama Çocuğum Yanımda
Galeri Sayfası

Anaokulu Mobil Uygulama Çocuğum Yanımda

Anaokulu Mobil Uygulama Çocuğum Yanımda ile yapabileceklerinizden bahsetmeden önce bu veli bilgilendirme sistemi ile hangi avantajlara sahip olacaksınız bunu öğrenmek için ana sayfamıza bir göz atabilirsiniz: www.cocugumyanimda.com

Onun haricinde çocuk gelişimi hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz bu bağlantıyı tıklayabilirsiniz:
https://www.cocukludunya.com/uzman-yazilari/okul-oncesi-egitimin-onemi.html

Anaokulu Mobil Uygulama Çocuğum Yanımda

Anaokulu Veli bilgilendirme sistemi ve mobil uygulaması ile tam olarak neler yapıyor anaokulları ve kreşler:

Duyurular, fotograflar, videolar, yemek listesi, veli bülteni, aidat bilgisi, mesajlaşmalar, medikal durum, uyku durumu, aktiviteler, gezi onayları, yoklama gibi anaokullarının paşlaşmaya ihtiyaç duyduğu herşey artık anaokulu mobil uygulama çocuğum yanımda ile sizler.

Siz de eğer anaokulu mobil uygulaması çocuğum yanımda’yı denemek isterseniz 0850 550 33 34 no’lu telefon numaramızdan bizlere ulaşıp ücretsiz demo talep edebilirsiniz 🙂

Bir sonraki yazımızda görüşmek üzere,

Çocuğum Yanımda Anaokulu Mobil Uygulama Ekibi

  • slymn diyor ki:

   Teşekkürler Selda hanım, çocuğum yanımda uygulaması ile çocuğunuz her zaman yanınızda 🙂 anaokulu mobil uygulama ve anaokulu veli bilgilendirme sistemi olarak her zaman servisinizdeyiz.

 1. Betül diyor ki:

  Anaokulu mobil uygulaması çok güzel birşeymiş ilk başta bu kadar işe yarayacağını düşünmemiştim. Fakat beni yanılttı iyiki almışım.

  • slymn diyor ki:

   Anaokulu mobil uygulama çocuğum yanımda kullanan 100 den fazla anaokulu çok memnun Betül hanım, aynı duyguyu sizin de paylaşıyor olmanız çok değerli bizim için, sonsuz teşekkürler 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir